No i mamy kwiecień, ale jakiś taki mniej radosny niż zwykle.. Żeby nie pogarszać nastrojów w narodzie, postanowiliśmy przenieść zimową promocję na początek wiosny !!
Tylko do końca kwietnia kurs prawa jazdy kat. B w wiosennej promocji 1790zł!, a najlepsze na rynku materiały szkoleniowe dla kursantów mamy absolutnie za darmo!! Zapisz się już dziś i skorzystaj z gwarancji niezmienności ceny bez względu na moment w którym wznowimy kursy!!

Dodatkowe godziny gratis!!!

Informujemy, że w 2020 r. kurs podstawowy, złoty i platynowy zostają powiększone o 2 godziny jazdy bez zmiany cen !! :) Tylko w Kuźni Kierowców KOWAL kurs podstawowy kat. B to 30 godzin zajęć teoretycznych i 32 godziny zajęć praktycznych!!!!

Pracuj z Kowalem!!!

Pomóż Kowalowi znaleźć nowych kursantów, a dowiesz się, że Kowal zna cenę ciężkiej pracy! Jeśli w miesiącu, w którym zapiszesz się na kurs zaprosisz do Kuźni kierowców znajomych, którzy razem z Tobą rozpoczną kurs podstawowy to za każdą przyprowadzoną osobę zyskasz

100 zł!!! rabatu


(Warunkiem otrzymania przez Ciebie rabatu jest dokonanie wpłaty wpisowego za kurs podstawowy przez Twoich znajomych.)...© 2012 "KOWAL" Kuźnia Kierowców Kowalski Grzegorz