Szkoła jazdy KOWAL Chrzanów - Babice - INFORMACJESzkoła jazdy KOWAL Chrzanów - Babice jest pierwszym ośrodkiem szkolenia kierowców działającym na terenie gminy Babice. Powstał on z myślą o społeczności lokalnej jak i mieszkańcach całego powiatu chrzanowskiego, którzy chcą odbyć szkolenie nauki jazdy według najwyższych standardów. W ofercie szkoły jazdy KOWAL, jest pełna gama szkoleń, przeznaczonych dla kandydatów na kierowców kat. B. Szkoła jazdy KOWAL Chrzanów - Babice swoim kursantom oferuje doświadczenie wyniesione z chrzanowskich, krakowskich, a także śląskich ośrodków szkolenia kierowców. Pracę naszej kadry cechują rzetelność, zaangażowanie i profesjonalizm. Styl naszej pracy jest bardzo elastyczny, dlatego liczymy że uda nam się dostosować program, oraz tryb szkolenia do wymagań i potrzeb każdego z kursantów. Zajęcia teoretyczne prowadzimy według najnowszych metod szkoleniowych, starając się przekazać naszym kursantom pełnię wiedzy niezbędnej do zaliczenia egzaminu państwowego na prawo jazdy. Zajęcia praktyczne odbywają się samochodem marki Toyota Yaris (6 - biegowa) - czyli takim, jakim kursant będzie zdawał egzamin państwowy. Dla osób chcących przystąpić do egzaminu w Krakowie posiadamy również ofertę jazdy samochodem KIA Rio na terenie Krakowa!

Co ważne, tylko w naszej szkole jazdy, kursant ma gwarancję, że większość czasu jazdy spędzi na trasach egzaminacyjnych w mieście, w którym zechce zdawać egzamin państwowy!!

Zadzwoń, lub napisz do nas, a zrobimy co w naszej mocy, byś i Ty mógł korzystać z tego podstawowego dobra, jakim w dzisiejszych czasach jest prawo jazdy. Szkoła jazdy KOWAL Chrzanów - Babice powstała w 2012 r. i już zdążyła sobie zjednać sympatię wielu kursantów. Świadczą o tym ich opinie znajdujące się na naszej stronie internetowej, oraz pozycja lidera w rankingu szkół nauki jazdy z terenu powiatu chrzanowskiego, publikowanym przez portal www.superprawojazdy.pl

Zapraszamy równiez na nasz profil na facebooku
NASZ KANAŁ YOUTUBE :)

© 2012 "KOWAL" Kuźnia Kierowców Kowalski Grzegorz