Serdecznie zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B

- kurs można rozpocząć w dowolnym, wybranym przez siebie terminie
- zajęcia teoretyczne odbywają się we wtorki i czwartki
- zapisu na kurs można dokonać telefonicznie pod numerem 696 453 070, mailowo pod adresem biuro@oskkowal.pl, w sali wykładowej przed każdym wykładem, oraz w naszym biurze w godzinach jego otwarcia, lub też w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
- przed rozpoczęciem zajęć teoretycznych należy wpłacić wpisowe za kurs w wys. 300 zł.

Tworzenie Profilu Kandydata na Kierowcę
Profil Kandydata na Kierowcę jest elektronicznym profilem tworzonym przez Starostwo Powiatowe (bezpłatnie). Do utworzenia tego profilu niezbędne są:
- Badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami (zadzwoń do nas a przedstawimy Ci ofertę takiego badania)
- Zdjęcie do prawa jazdy
- Wniosek o wydanie prawa jazdy, (można go wypełnić na miejscu w starostwie)
- Dowód osobisty, lub paszport
- Zgoda rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich)

Najbliższe terminy rozpoczęcia kursów:

.

W chwili obecnej nie prowadzimy kursów stacjonarnych. Zapraszamy na kursy e-learningowe, oraz do zapisów na kursy stacjonarne, które rozpoczniemy w momencie odpowiedniego zmniejszenia restrykcji ogólnokrajowych. Zapis na kurs w chwili obecnej, daje gwarancję niezmienności ceny !!

Zajęcia praktyczne w ruchu drogowym rozpoczynamy w miejscach dogodnych dla kursantów!!!Zajęcia teoretyczne, odbywają się w Zespole Szkół w Babicach przy ul. Zamkowej 3. Zapewniamy darmowy dojazd dla kursantów na te zajęcia na trasie Chrzanów – Babice !!! (po wcześniejszym umówieniu) Zorganizujemy dla Ciebie dojazd też z innych regionów naszego powiatu, pod warunkiem zgłoszenia grupowego (co najmniej 2 osoby)

© 2012 "KOWAL" Kuźnia Kierowców Kowalski Grzegorz